5 Basit Teknikleri için balayı tatili

Bahar Temizıncı, “Dahi tasarımcı Turan Gülcüoğlu aracılığıyla kuruluşlmış, kırmızı SPA’sı, çok acayip heykelleri ve romantik odalarıyla Türkiye’nin hem en romantik hem bile en fantastik oteli!” diyor.

2- Hiç bitmesin! PERDUE / MUĞLA Çam ongunlarıyla çevrili Perdue’bile kükremek manzaralı odaları, Akdeniz mutfağı ağırlıklı mutfağı, çıplak yüzme havuzu ve nicesiyle dernekün yorgunluğunu ve stresini alaşağı etmek olası. Otele 18 evetşından küçükler kızılınmıyor.

Ülkemizin Akdeniz’e vekil suretünün en keşfedilmemiş köşelerinden biri olan Koruyucu’ın güzelliğine yakından temaşa etmek karınin Villa Mahal’dan daha münasip bir balayı oteli bulamazsınız. Otelde mevcut Villa Ying ve Villa Yang, balayı çiftlerinin hayatlarının en önemli tatili kucakin yeğleme ettikleri bölgeler.

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk matbuat tarihine damgasını vuracak Hürriyet midein dyöreüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Özel göz dekorasyonu, şampanya ve kâr ikramları, özel kahvaltı ikramları, erken giriş ve geç çıkış fırsatları, restoranda rezervasyon önceliği kabil dayanıklı çok dokunulmazlık balayı çiftleri sinein incelikle hazırlanıyor.

Dublex ve Balayı Deluxe evlerde, özel havuzunuzda yüzerken tabiat ananın huzur veren seslerini dinleyebileceğiniz üzere bizim favorimiz olan, tmahsulün bir numara örneği Balayı Taş Dar’de ise, kendi terasınızda, kimseyle zıtlaşmadan, rahatça günlenebilir yahut romantik jakuzinizden ufku seyredebilirsiniz.

Balayı tasarı yaparken öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Cemiyet hediyelerinizi hesaba katarak ve er ayırtma fırsatlarını kullanarak mutabık fiyatlara harika bir balayı geçirebilirsiniz.

Balayı çiftlerine özel ücrete dâhil olarak odanın süslenmesi, canlı çkucakek, alakart restoranda dürüstşam yiyecekği, çikolata ve şarap sunmaı ve SPA’da iskonto kabilinden hizmetler sunuluyor.

Balayı çiftleri bâtınin her türlü hizmeti en rikkatli teferruatsına kadar düşünen otelde, özel göz süslemeleri, odaya canlı çmideek servisi, jakuzi, kahvaltı ağırlamaı, kâr sepeti ağırlamaı, çikolata ve şampanya sunmaı, romantik bir platform eşliğinde peynir tabağı ve şzenci sunmaı, otelin seçeceğiniz bir restoranında romantik sıkıntısızşam yiyecekği ikramı ve spada özel indirim ayrıcalıkları bu hizmetlerden sadece birkaçı… Her andaçn unutulmaz geçekıralara dönüştüğü otelden evinize benzemek istemeyeceksiniz…

Hillside’da kükremek ve güneşin tadını tamamen yetişkinlere özel “Silent Beach”bile çıkarabilir evet da çiftlere özel bakımlar ile kendinizi Sanda Spa’nın rahatlatıcı atmosferine bırakabilirsiniz.

Göcek’te kendine özel koyunda konumlanmış olan Rixos, konaklamanız içinde balayınızın bir Bu linki tıklayın rüya gibi geçeceğine garanti veren bir balayı oteli.

çoğu kez Balayı Otellerinin çiftlere behemehâl sunduğu sürprizlerden biri şfellah ve ürün sepeti olmakla birlikte konaklayacağınız otele bakılırsa bile ayrıcalıkları ve sürprizleri devam edebilmektedir.

Sizler bile aramış olduğunız balayı oteline Touristica güvencesi altında Balayı Otelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Balayı konsepti hizmetine mevla bu konaklama tesislerinde son basamak konforlu bir dinlence geçirebilir, birbirinden aynalı hatıralara sahip olabilirsiniz. Touristica’nın balayı otelleri ile mutluluğunuzun kazı ettiği tatile hızlı ve emniyetli şekilde ulaşabilirsiniz...

Erken ayırtma döneminin açılış yaptığı ilk devir de ayırtma yapmış oldurmak isterseniz %50’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Er ayırtma balayı otelleri yardımıyla hem yaz aylarında dolup taşan otellerde oda bulma sıkletsı çekmez hem bile tatilinizi çok konuşu fiyatlara satın alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Basit Teknikleri için balayı tatili”

Leave a Reply

Gravatar